Správy o domove zo sveta IV

Autor: Dávid Kohút | 13.5.2016 o 19:02 | Karma článku: 2,42 | Prečítané:  340x

Každý chceme v živote niečo skúsiť, každý máme kacírske myšlienky. Tie neobišli ani mňa, aneb, môj pokus o blog. Článok nechce uraziť, iba pobaviť. Reflektuje humornú povahu autora.

MS v hokeji, obdobie kedy je každý odborník, efektivita pracovísk sa výrazne znížuje, tlak naopak výrazne stúpa, skrátka, ideálny čas na článok NIE o hokeji, ale o tom, v čom má každý hokej…politika & ja a.s. je tu opäť s témami, ktoré nikoho nezaujímajú, okorenené “humorom” suchším ako ústa v sobotu ráno.

Pod lampou je najväčšia tma (Politické okienko)

Lucka Nicholson nám celkom nedávno kričala na Kaliho a to priamo na kopci. Každopádne, Lucka tak dlho upratovala cudzí chliev, že si ani nestihla upratať v tom svojom. Luckin osobný asistent si ulieval štátne peniaze do vlastného vačku. Ale veď aj prečo nie? Keď to robia všetci a bezúhonne? Kamarát sa nám však prerátal, je totižto rozdiel ak vás pri ulievaní kryjú mocné ruky zemepána než keď vás kryje…akurát tak deka. Neodlial si veľa, v porovnaní s ostatnými, ale ide o princíp a na tom mi setsakramenstký záleží.

Pod lampou je najväčšia tma Part II – Killer Lampa

Slovenský reprezentant spravodlivosti, Štefan Ha,Rabín! sa stal terčom vražedného útoku. Aspoň takto označil Štefan padnutý luster, ktorý takmer naňho padol. Aby som v tom Štefana nenechal sám, mňa minule skoro zavraždili schody keď som z nich spadol, takmer úkladná vražda. Rád by som však pripomenul, že vraždy ani ostatné trestné činy neberieme na ľahkú váhu, ba naopak. Urgujeme orgány činné v trestnom konaní na ich vyšetrení. Avšak, vyvstáva otázka, kto by mohol ísť po Štefanovi? Veď nikdy nič zlé neurobil a nepovedal, ba čo viac, je symbolom a reprezentantom spravodlivosti. Alebo, žeby ho tá spravodlivosť, ktorej záujmy sám obhajuje predsa len čakala v tom lustri? Nuž, ako povedal jeden klasik, a myslím, že som to povedal ja “Spravodlivosť je síce slepá, ale za to má zvláštný zmysel pre humor”. 

GRANT “Znesväť si svoj štátny stánok” (Politicko-športové okienko)

Futbalové štadióny sú často označované fanúšikmi ako stánky. Je to derivácia od slovného spojenia, že futbal je náboženstvo. Kresťania majú svojích obetných baránkov, indovia posvätné kravy. V našom prípade rolu obetného baránka aj dojnej kravy spĺňa jedna a tá istá entita – Štát.
Ak ste vlastníkom klubu, máte stavebnú firmu a ste kmotrík so správnymi ľudmi, práve vy sa môžete mať nárok na GRANT “Znesväť si svoj štátny stánok”

Prikladáme stručný návod:

4 Steps how to znesvätiť stánok pred jeho postavením?

1. Poproste kamoša, ktorý je zhododou okolností čestným a legitímne zvoleným zástupcom ľudu aby spravil  tender na nový futbalový štadión, zhodou okolností ho vyvesil na 35 minút na nástenku vo vašej budove

2. Zhodou okolností ten tender, aj napriek najvyššej ponuke vyhrajte

3. Postavte si štadión za štátne peniaze, pre zhodou okolností svoj vlastný klub a ešte si aj zarobte popri paľcu zopár melónov zhodou okolností.

4. Nazvite ho Národný.

Tak toľko moje zhrnutie článkov, ktoré majú na nete 50 prezretí, z toho 30 je mojích, kedže článkom nechápem po prvom prečítaní.

Ak sa Vám to páčilo, ba vyšla Vám aj slzička je to fajn. Ak však máte námietky, prosím zašlite ich na adresu:

Is mir egal Strasse 24
DontCareVille 12345
Panenské ostrovy

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako mení transplantácia srdca vnímanie okolitého sveta

Transplantácia orgánov sa ukazuje ako otázka niekoľkých rokov. Vhodné srdce pre Jana Škrlanta sa však našlo už po šiestich týždňoch.

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

SVET

Macron našiel spojencov na európsku revolúciu aj na Slovensku

Pri plánoch sa nemôže úplne spoľahnúť na podporu Nemecka.


Už ste čítali?